جهت بهره مندی از مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی

۲۷ آذر
ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی
[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی گونه از حفاظ است که امروزه بر روی دیوار بسیاری از ساختمان ها نصب می شود تا از ورود سارقین به ملک جلوگیری شود. در گذشته انواع دیگری از حفاظ با نام حفاظ سر نیزه ای یا سیم خاردار بسیار مورد استفاده قرار می گرفت که به دلیل سطح امنیت پایین و عدم برخورداری از ظاهر زیبا روز به روز از محبوبیت آنها کاسته شد و جای خود را به حفاظ شاخ گوزنی دادند که هم از ظاهری زیبا برخوردار بود و هم امنیت بالاتری نسبت به آن دو حفاظ داشت. از آنجایی که این نوع حفاظ ظاهری مشابه به شاخ گوزن دارد، این نوع حفاظ با نام حفاظ شاخ گوزنی در بازار مرسوم شد.

حفاظ شاخ گوزنی به دلیل وجود شاخک های بسیار در دو جهت و نوک تیز بودن آن تا حد زیادی امنیت ساختمان ها را بالا می برد و از ورود سارقین به ساختمان جلوگیری می کند علاوه بر این به دلیل مقاومت در شرایط آب و هوایی مختلف از این نوع حفاظ معمولا در هر نقظه از کشور نصب می شود.

به طور کلی حفاظ ها به شش دسته حفاظ آبشاری، حفاظ سرنیزه ای، حفاظ سرنیزه ای مدرن، حفاظ بوته ای، حفاظ لیلیوم، حفاظ شاخ گوزنی تقسیم می شوند.

حفاظ شاخ گوزنی در تراکم های مختلف با توجه به بودجه و سلیقه مشتری تولید می شوند. تراکم استاندارد حفاظ های شاخ گوزنی معمولا شامل ۱۲ ردیف اصلی در هر شاخه ۲ متری می باشد.یعنی در هر ۲ متر ۱۲ ردیف اصلی وجود دارد، ردیف های اصلی مستقیما به شاسی متصل میشوند و ردیف های فرعی به ردیف های اصلی جوش میشوند.

پیشنهاد می کنیم بر روی لینک زیر برای مشاهده مقاله دیگر کلیک کنید

حفاظ شاخ گوزنی