جهت بهره مندی از مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

خرید درب آکاردئونی و راهنمایی لازم + نمونه کار

22 فوریه

ساختار درب های آکاردئونی چیست؟!

خرید درب آکاردئونی نوعی ساده و مستحکم از درب های حفاظتی ساختمان است. این سازه در واقع جزو سازه ها و درب های ضد سرقت هستند.

جهت خرید درب آکاردئونی زیادی با برند های مختلف در سطح بازار وجود دارد که هر کدام مصارف منحصر به فرد خود را دارا می باشند.برای دیدن نمونه کار های آقای حفاظ کلیک کنید.

خرید درب آکاردئونی

انواع مختلفی از درب آکاردئونی وجود دارد که هر یک از آنها می توانند با روشی کمی متفاوت کار کنند. درهای اکاردئونی معمولاً برای کمد ، کمد و گاها به عنوان تقسیم کننده بین دو اتاق استفاده می شود. چهار نوع اصلی از درب های آکاردئونی وجود دارد و ما به صورت جداگانه به هر یک از آنها می پردازیم.

خرید درب آکاردئونی بیرونی ساختمان

این درب ها استفاده های فراوانی دارند.و معمول ترین استفاده ها در امنیت واحد های ساختمانی است. البته این درب ها در ابعاد بزرگ تر برای درب پارکینگ های بزرگ مسکونی و تجارتی نیز استفاده می شوند زیرا دارای حجم کم می باشند و بسیار راحت تر استفاده می شوند.

قفل های خرید درب های آکاردئونی بیرونی

این درب ها به دلیل بالا بردن امنیت ساخته شده اند و دارای سیستم امنیتی و قفل های مخصوص هستند. این درب ها دارای دو نوع قفل می باشند که برای باز کردن آن ها باید دو تا قفل نیز باز شوند.

قفل درب آکاردئونی

راهنمای خرید درب آکارئونی

درب های آکاردئونی خارجی درواقع درب هایی هستند که به شکل اهن و کار حفاظت را برعهده دارند.این درب ها رمان باز و بسته شدن به شکل تاشو عمل می کنند و به دلیل شباهت زیادی که به ساز آکاردئون دارند آن ها را درب های آکاردئونی می گویند.

هنگام خرید درب آکاردئونی باید متناسب با محل نصب آن کیفیت و امنیت آن را توجه داسته باشید. زیرا درب های اکاردئون برای مصارف بیرونی و خارجی تهیه می شوند.

درب های که مصرف بیرونی دارند در واقع از جنس آهن و یا المینیوم هستند که مقاوم تر از جنس چوب و ام دی اف است.

این درب ها دارای امنیت بالاتری نیز هستند و دارای سیستم ‌‌بخشی قفل گذاری می باشد، این سیستم دارای یک قفل درونی و یک قفل بیرونی است. این قفل ها دارای کیفیت زیادی هستن جوری که نمیتونم آن ها را بدون داشتن کیلید باز کرد.

درب آکاردئونی چوبی در واقع بیشتر برای مصارف داخل خانه قابل استفاده هستند. و جنبه تزئنی و ایجاد فضای جدید دارند. این درب ها نیز دارای یک بخش قفل می باشند.

راهنمای نصب درب آکاردئونی

 • اندازه گیری محل و چهارچوب محل نصب درب اصلی اولین قدم در نصب درب های اکاردئونی هستند
 • آماده سازی پروفایل دومین قدم در نصب اکاردئون می باشد
 • جوش دادن درب بر روی دروازه اصلی بعد از آماده سازی پروفایل صورت می گیرد که در محل نصب اتفاق می افتد
 • سوار مردن درب بر روی ریل چرخدار اصلی آخرین مرحله نصب درب اکاردئون می باشد

درهای اکاردئونی  می توانند به گونه ای طراحی شوند که در یک گوشه ۹۰ درجه و بدون ستون قرار بگیرند و با حرکت دادن آن بر روی ریلی که سوار شده می توان به راحتی آن را جا به جا کرد.

در حقیقت درب های اکاردئونی زیادی در بازار وجود دارد و شما نیز می توانید آن ها را به راحتی تهیه کنید. بیشتر درب اکاردئونی بیرونی که استفاده می شود سه لنگه می باشد که امنیت آن تا ۹۰ درصد تضمین می شود.

در واقع این درب های اکاردئون با استفاده از کم ترین فضای ممکن امنیت خانه سما را تامین می کند. استفاده از این درب ها نیز بسیار راحت می باشد.

درب های اکاردئونی تک آنکه معمولا برای مکان های کوچک استفاده می سود و درب های اکاردئون با تعداد لنگه های بالا برای مناطق بزرگ مانند درب پارکینگ استفاده می شود .

توضیح مختصری در مورد حفاظ آکاردئونی دوجداره سلطنتی؟

ویژگی ها و مزایای درب آکاردئونی

درهای تاشو بسیار کاربردی و همچنین زیبا هستند و از طیف گسترده ای از قابلیت های طراحی به عنوان دیوارها و درهای تزئینی برخوردار هستند. بسته به درخواست شما ، آنها می توانند یک انتخاب اقتصادی باشند. این پنل ها به طور محکم با پنل هایی در یک مسیر با چرخ ساخته شده اند و سهولت کار را در کنار بسیاری از مزایای دیگر فراهم می کنند.

درهای تاشو اغلب برای جداسازی مناطق خواب و زندگی در واحدهای مسکونی و تجاری به سبک کارآیی یا تهیه تقسیم فضای داخلی یا  اتاق خانواده استفاده می شود. آنها همچنین می توانند علاوه بر جداسازی تصویری ، استحکام صدا را نیز داشته باشند.

درب آکاردئونی همچنین برای جدا سازی بخش های خاص با گرمایش یا تهویه مطبوع ، برای صرفه جویی در فضا و انرژی نیز استفاده می شود.

2 دیدگاه

 1. سلام و خسته نباشید
  امنیت قفل درب آکاردئون چقدر هستش ؟

  پاسخ
  1. سلام وقت بخیر
   به نظر ما برای استفاده از قفل های کامپیوتری جدید استفاده کنید و با خیال راحت سفر کنید

   پاسخ

یک دیدگاه ثبت کنید