جهت بهره مندی از مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

مزایای درب آکاردئونی نسبت به درب های ضد سرقت چیست ؟

24 فوریه

مزایای درب آکاردئونی بسیاری از صاحبان خانه معتقد به این نظر  هستند که درب آکاردئونی بیرونی به اندازه درب های ضد سرقت معمولی یا درب های ضد سرقت فرانسوی دارای امنیت و کیفیت بالا و ضد آب نیستند.

این موضوع در واقع یک تصور کاملا غلطی است. اگر این درب های اماردئونی بیرونی را از  یک فروشگاه و یا کارخانه و یا برند معتبر خریداری کنید

آنها را به درستی نصب کرده و اقدامات احتیاطی مناسب را انجام دهید ، درب های اکاردئونی  می توانند یک گزینه فوق العاده امن و و با کیفیت  برای تأمین ورودی خانه شما باشد.

مزایای درب آکاردئونی

مزایای درب آکاردئونی

درب آکاردئونی مانند درب های ضد سرقت دارای قابلیت ضد آب و ضد زنگ هستند.

درواقع درب های اکاردئونی بیرونی به دلیل وجود شرایط آب هوایی در معرض فرسایش قرار دارند و برای جلوگیری از خرابی آن ها با بهترین کیفیت تولید می شوند

درب های اکاردئونی مانند درب های ضد سرقت خانه شما را از صدا و گرما و سرما عایق بندی می کنند و بر خلاف درب های ضد سرقت که استفاده از آن ها بسیار سخت بوده و فقط برای واحد های مسکونی استقاده می شود

این درب ها نیز دارای قابلیت استفاده در مراکز تجاری پارکینگ های و محیط بیرون هستند و طرز استفاده از آن ها نیز بسیار راحت می باشد.

در واقع ، بیشتر درب آکاردئونی بیرونی استفاده بیشتری نسبت به درب های ضد سرقت دارند زیرا به دلیل نوع ساختار آن فضای کم تری را می‌گیرد.

مواد و محافظت

بیشترین  مواد  مورد استفاده در درب های آکاردئونی بیرونی  برای استفاده در منزل چوب و UPVC با پانل های شیشه ای دو جداره است

زیرا درب های اکاردئونی فقط یک انتخاب نیست بلکه یکبار ضروری در این دوره و زمونه است.

در واقع  UPVC ببیند ارزان تری نسبت به بقیه جنس های درب آکاردئونی است و برای استقاده نیازمند فضای کمتری است. ، اما صفحات چوب و آلومینیوم با دوام تر و و عمر طولانی تری نسبت به چوب دارد.

مزایای درب آکاردئونی این می باشد که از جنس  چوب و بلوط بسیار محبوب ترهستند. این نوع جنس چوب به دلیل محکم بود دارای عمر طولانی تری  هستند و اما در حالی که برای ساخت به  دقت و توجه بیشتری نیاز دارند.

  چوب درخت گردو به دلیل دوام بیشتری که دارد، بهترین انتخاب می باشد .

زیرا  ، همانطور که از نام این چوب  پیدا است . چوب گردو  نیز اغلب مقرون به صرفه تر است ، اگرچه بسیاری از مصرف کننده ها از این چوب  شکایت دارند که ۱۰۰٪ طبیعی نیست.

اگر خانه شما در محلی واقع شده است که اغلب اوقات شرایط آب و هوایی شدید  دارد. باید درب های آکاردئونی خود را از جنس آلومینیومی و اهنی در نظر بگیرید.

زیرا این درب ها هم دارای کیفیت بالا و هم امنیت بالاتری نسبت به درب های از جنس دیگر است.

از مزایای درب آکاردئونی ضد سرقت بودن

بیشتر دربهای اکاردئونی دو لنگه و یا بیشتر از یک قفلل  خارجی با یک سیستم قفل چند نقطه ای به صورت استاندارد ساخته می شوند

این بدان معناست که به وسیله این سیستم از یک درب ضد سرقت ایمن تر است ، که به طور معمول تنها یک مکانیزم قفل اصلی وجود خواهد داشت که برای باز کردن آن کلید آن لازم است و یا باید آن را از جا بیرون آورد.

درهای اکاردئونی همچنین دارای صفحات اهنی  قوی هستند ، بنابراین هر فردی که بخواد آن را باز کند  باید آن را بشکند.  راه استفاده این درب ها اصلا پیچیده نیست .

درب های آکاردئونی بسیار ایمن هستند اما اگر می خواهید اقدامات احتیاطی بیشتری انجام دهید ، علاوه بر قفل های داخلی از قفل های بیرونی نیز استفاده می شود.

درب آکاردئونی چوبی برای چه مواردی استفاده می شوند.؟

مزایای درب آکاردئونی وصل کردن دزدگیر

شما  می توانید آلارم هایی را که  با کامپیوتر ، تلفن هوشمند یا رایانه لوحی همگام سازی می شوند  ، خریداری کنید ، و به روی درب های اکاردئونی خود نصب کرده و همیشه در هر مکان از وضعیت خانه و یا محل کار خود آگاه باشید

چگونه درب آکارئونی می تواند امنیت خانه شما را بهبود ببخشد

اطمینان حاصل کنید که درب های اکاردئونی در حقیقت از ویژگی های امنیتی مناسبی برخوردار هستند

مهم نیست که در کجا قصد نصب درب های اکاردئونی  را در خانه خود دارید

باید مطمئن باشید که آنها امنیت و کیفیت  کامل برخوردار هستند و بهترین شکل امنیت را ارائه  می دهند.

 درست اینجاست که فرایند خرید شما مهم  ترین قسمت است.

اگر درهای باکیفیت خریداری می کنید که توسط یک شرکت معتبر و تأیید شده ساخته می شود

پس باید امنیت را به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از درب های اکاردئونی خریداری شده بدانید .

به دنبال کیفیت باشید

وقتی صحبت از امنیت منزل می شود ، کیفیت درب های خریداری شده معمولا هیچ گاه ارزان قیمت نخواهد بود. انتخاب ارزانترین قفل در بازار برای امنیت خانه ها کاملا کار غیر منطقی است.

دو بخش مهم در هنگام خرید درب آکاردئونی

ابتدا باید مطمئن شوید که جنس و مواد اولیه درب کاملا با کیفیت هستند.

هنگامی که درب ها را به شما معرفی می کنند ، اطمینان حاصل کنید که همه ی آن ها از  جدیدترین ویژگی های امنیتی تأییده  شده واستاندارد قفل های چند نقطه ای دارا هستند.  

دلایل مهم  برای انتخاب درب آکاردئونی

بنابراین درب های آکاردئونی علاوه بر امنیت و آرامش خاطر چه چیزی را ارائه می دهد؟

  • فریم های آلومینیومی باریک ، منظره بهتری به شما می دهند
  • انواع تنظیمات برای دسترسی راحت
  • ساخت و ساز حرارتی کارآمد
  • هبرای تقسیم خانه خود در داخل
  • محافظت از سر و صدا

آقای حفاظ با افتخار با چندین سال سابقه در زمینه تولید و نصب جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با کارشناسان تماس بگیرید.

یک دیدگاه ثبت کنید